25.01.2019

BAU 2019'ya Bakış

150'den fazla ülkeden 250.000 ziyaretçiyle 6 gün Dünya'nın önde gelen mimarlık fuarı.
Ve ELITECAD? Aksiyonun ortasındaydı!
Şimdiye kadarki en büyük standımızda, ELITECAD'ın geniş özelliklerini gelişmiş bilgi bölgeleriyle bir arada sunduk.
Geçtiğimiz birkaç ay boyunca çok şey hazırladık, stant konseptini oluşturduk ve yeniden tasarladık, titizlikle çalıştık… Sonunda gerçekten başarılı bir BAU 2019 ile sonuçlanan yoğun bir hazırlık zamanıydı.

Şimdiye kadarki en büyük standımızda, ELITECAD'ın geniş özelliklerini gelişmiş bilgi bölgeleriyle sunduk. İlk görüşme noktası olan Bilgi Noktasına ek olarak, konferanslar ve canlı gösteriler için geniş sunum alanı ve etkileşimli planlama tablosu da dikkat çekiyordu. VR Showroom ve tüm detayların açıklığa kavuşturulduğu ve doğrudan CAD sistemindeki uzmanlarımızla test edildiği bilgisayar istasyonları stand konseptini en iyi şekilde tamamladı. Tüm bölgeler her zaman iyi bir şekilde katıldı ve tüm ziyaretçiler hızla istedikleri bilgileri ve gösterileri aldılar.

SHARP ile olan başarılı etkileşimden özellikle memnunuz. 70 "4K dokunmatik ekranda, sezgisel ELITECAD'ın yenileme planının bu en üst düzey SHARP ürününde ne kadar etkili olabileceğini gösterdik ve iki adet 80" 4K ekran sunumlarımızı ve canlı gösterilerimizi başarıyla yansıttı. Günlük zaman çizelgesi, entegre dokunma işlevi sayesinde herhangi bir zamanda notları hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirmemizi sağlayan 50" bilgi ekranında gösterildi.

Teknik destek, kullanılabilirliği ve akıllı özellikleri ile karakterize edilen yazılım ürünlerimizle de uyumludur. C5 Salonu ziyaretçileri bunu her gün yaptığımız sunumlarda yaşadı. Günde dört kez, ELITECAD'in mimarlar ve planlamacıların günlük çalışmalarını nasıl kolaylaştırdığını, aynı zamanda BIM girişini kolaylaştırdığını gösterdik. Özel ekibimiz, seyircilerin coşkulu tepkileriyle tekrar tekrar ödüllendirildi. Harika geribildirim bize ilham verdi.

Evet, oradaydık! Konuyla ilgili eğlenceli ve çözümlerimiz için coşkuyla çalıştık. Fuar görünümümüzü bu kadar başarılı kılan şey tam da bu özgünlük ve çeviklik. Çünkü ziyaretçilerimiz sadece kendi coşkumuzu hissediyor.

Tüm fuar konuklarımıza, ilgilenen taraflarımıza ve tabii ki bizi enerjik olarak destekleyen ortaklarımıza teşekkür ederiz. Ayrıca her zaman haberleri yakalamak ve değerli geri bildirimler almak için uğramak isteyen müşterilerimize.
ÇOK TEŞEKKÜRLER!